تالیفاتفعالیت هاکتابخانه

کتاب اپلیکیشن‌هایی برای زندگی

بازدیدها: 71

کتاب اپلیکیشن‌هایی برای زندگی

کتاب اپلیکیشن‌هایی برای زندگی نوشته‌ی علی محمد رجبی، به معرفی برنامه‌های کاربردی و شبکه‌های اجتماعی که امروزه کاربرد بسیار زیادی دارند، می‌پردازد.

برنامه‌های موبایلی بسیاری از امور روزمره شما را به عهده گرفته‌اند. از شبکه‌های اجتماعی که بیشترین کاربرد را در بین کاربران دارند که بگذرید امور جاری مانند درخواست تاکسی، امور مالی و بانکی و بسیاری دیگر از کارهای ما امروز با کمک برنامه‌های موبایلی کاربردی که توسط استارت‌آپ‌ها یا کسب و کارهای اینترنتی توسعه داده شده‌اند انجام می‌شود.

خیلی از شما بخش مهمی از زمان روزانه خود را در فضای مجازی و به خصوص شبکه‌های اجتماعی مجازی می‌گذرانید. در این فضا زندگی می‌کنید. شاد و غمگین می‌شوید، به کارهای روزمره خود می‌پردازید و در دنیای سرگرمی و اخبار غوطه‌ور شده و از دریچه صفحات روشن تلفن همراه خود در دنیایی پرهیاهو به گشت و گذار می‌پردازید ولی یک سوال: تا چه میزان مهارت‌های لازم برای این نوع از زندگی را کسب کرده‌اید؟ آیا با امکانات و ابزارهایی که در فضای مجازی در اختیار دارید آشنا هستید؟ آیا فرصت‌ها و تهدیدهای شبکه‌های اجتماعی مجازی را می‌شناسید؟ آیا از سواد کاربری فضای مجازی، سوادرسانه‌ای و سواد اطلاعاتی لازم برخوردارید؟

در این مجموعه از کتاب‌ها سعی شده تا به زبانی ساده و با بهره‌گیری تصویرسازی، شما به سرعت با مفاهیم مختلف و مهارت‌های کاربردی آشنا شوید و در ارتقاء سواد کاربری فضای مجازی خود سهیم باشید.

فهرست مطالب

مقدمه
اپلیکیشن‌ها دروازه اتصال زندگی به دنیای فناوری
معرفی فروشگاه‌های نرم افزارهای موبایل
برنامه‌های مالی
برنامه‌های خرید و فروش کالا
برنامه‌های سفر
استفاده امن از تاکسی‌های اینترنتی
برنامه‌های کاربردی
برنامه‌های ورزش و تغذیه
ویدئو و رسانه
آشپزی و رستوران
برنامه‌های مذهبی
کسب و کار
کتاب
دارو و درمان
آموزش
خبرها و نشریات
بازی‌ها
توصیه‌های امنیتی
مراقب کلاهبرداری از طریق برنامه‌های متقلبانه باشید
نمونه‌ای از یک نرم افزار موبایلی امن
نمونه‌ای از یک نرم افزار موبایلی غیر امن
سخن پایانی

کانال سروش انجمن خانواده و اینترنت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا