تبلیغات انجمن خانواده و اینترنت

هدایت استعداد کودک در استفاده از رایانه

هدایت استعداد کودک خود در استفاده از رایانه را به ما بسپارید

استفاده زیاد کودکان و نوجوانان از رایانه موجب شده تا آنها وقت زیادی را صرف استفاده از آن نمایند. این استفاده کنترل نشده علاوه بر آسیب های جسمی٫ روحی و روانی فراوان زمینه ساز بروز مشکلات مختلف در بزرگسالی برای آنها خواهد شد. آموزش های رایانه ویژه کودکان و نوجوانان به انها کمک می کند تا علاوه بر ارضای نیاز خود آمادگی لازم برای کسب مهارت و ورود به بازار کار را کسب نمایند.

دوره های تخصصی انجمن خانواده و اینترنت ویژه کودکان و نوجوانان با کمک مربیان با تجربه در آموزش رایانه و آشنا به اصول آموزش به کودکان و نوجوانان در راستای هدایت استعداد کودکان در استفاده از رایانه طراحی شده اند.

هدف این دوره ها هدایت استعداد و آماده سازی کودکان و نوجوانان برای موفقیت در انتخاب یک شغل مناسب و متناسب با استعداد و توانایی آنها است.

دوره آموزشی تخصصی با کمک مربیان با تجربه و بر اساس سرفصل های اصلی:

۱- آموزش مهارن های عمومی رایانه شامل ویندوز٫ ورد٫ اکسل٫ پاورپوینت٫ آموزش تخصصی اینترنت و استفاده از موتورهای جستجو

۲- آموزش زبان های برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان آموزش برنامه نویسی به زبان PHP ٫ اندورید ٫ جاوا٫ زبان برنامه نویسی C

۳- آموزش طراحی سایت ویژه کودکان و نوجوانان بدون کد نویسی و با استفاده از نرم افزارهای مدیریت محتوا جوملا٫ وردپرس و نرم افزارهای فروشگاه ساز اینترنتی

۴- آموززش مهارت های استفاده از فضای مجازی مانند استفاده از شبکه های اجتماعی ٫ نرم افزارهای موبایل٫ استفاده از موبایل و امنیت آن.

برای هدایت استعداد کودک حود در استفاده از رایانه از آموزش های انجمن خانواده و اینترنت بهره مند شوید (کلیک کنید)

هدایت استعداد کودک
هدایت استعداد کودک

هدایت استعداد کودک هدایت استعداد کودک هدایت استعداد کودک هدایت استعداد کودک

به کانال تلگرامی انجمن خانواده و اینترنت بپیوندید. familyweb@

مطالب مشابه

همچنین ببینید

بستن
بستن