دانش و فناوریمقالات

معرفی سرویس ویدئو بوم | ویدئو بوم چیست ؟ | خانواده و فضای مجازی

بازدیدها: 190

معرفی سرویس ویدئو بوم

ویدئو بوم – در هفته گذشته رویدادی برای رونمایی از یک محصول جدید در حوزه اینترنت بود که اثرات مثبتی بر فضای تبلیغات خواهد گذاشت.
«ویدیوبوم» به گفته موسس اش، حسین فقیه خراسانی، اومده تا مدیریت ویدیو در توزیع دهندگان و همچنین درآمدزایی از اون رو بهتر کنه. مدل کاری ویدیوبوم با سایت ها، اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی اینه که ویدیوهای اونها رو نگهداری کنه و امکانات متعددی برای مدیریت به اونها بده.

از اونجایی که ویدیوبوم با صنعت تبلیغات کار خواهد داشت اینه که یکی از راه های درآمدزایی از ویدیو تبلیغات در ابتدا و میانه ویدیوهاست که در دنیا هم رایجه و در یوتیوب و پلتفرم های دیگه ویدیویی وجود داره. ویدیوبوم هم دو نوع از این تبلیغات رو داراست : یکی تبلیغات قابل رد کردن یا TrueView و دیگری تبلیغات ۶ ثانیه ابتدایی یا بامپر هستند.

با توجه به اینکه ویدیوبوم اجازه میده روی تگ های محتوایی ویدیوها هدفگیری انجام بشه و قیمت نمایش هر ویدیو از تلویزیون به مراتب ارزونتر در میاد.

ویدیوبوم امروز از بیش از ۴۵ هزار ویدیو میزبانی می‌کند و بیشتر از ۵۰۰ هزار نمایش ویدیو از طریق آن انجام می‌شود.

پس اگر کمپین ویدئویی در سطح اینترنت یا شبکه های مجازی یا حتی تلویزیون دارید سری به ویدیوبوم بزنید

ویدئو بوم

ویدئو بوم چیست ؟

پلتفرمی ویدیویی که به راحتی در تمامی صفحات نمایش قابل دسترس است

دیگر نگران پیچیدگی پخش تصویربر روی دستگاهها، فرمتها و پلتفرمهای مختلف نباشید. با فضای ابری ویدیویی ما این کار را برای شما انجام میدهیم. شما به تمامی اسکرینها دسترسی پیدا خواهید کرد و این کار را با سریعترین پخش کنندهی ویدیویی انجام خواهید داد.

ارائه ی تجربه تعاملی که مخاطبان را مجذوب میکند

مخاطبان خود را محصور زیبایی ویدیوهای خود کنید که می توانند الهامبخش، درگیر کننده، آموزشی و سرگرم کننده باشند. با سرویس ویدیویی ابری میتوانید با سرعت بیشتر، و نوآوری بیشتر و استفادهی آسان خدمات خود را ارائه کنید و با راهحلی برای نیازهای منحصر بفرد خود باشید و بتوانید با مخاطبان در هر کجایی که هستند – هم از طریق وب سایت خود و هم در سطح شبکههای اجتماعی ارتباط برقرار کنید.

تحلیل های مبتنی بر داده

فروش، بازاریابی و تصمیمات ارتباطاتی خود را در راستای تکیه بر دادههای واقعی برگرفته از پخش ویدیو انجام دهید. سیستم تحلیلی ویدیوبوم اطلاعات عمیقی را از رفتار بیننده و سازنده بودن محتوا ارائه میکند.

نگران پشتیبانی و امنیت نباشید

نگران امنیت هستید؟ نباشید. مهمترین سازمانهای دنیا از نظر امنیتی به ما در حفاظت از محتوای ویدیویی داخلی و خارجیشان اعتماد میکنند. پشتیبانی؟ ما بطور ۲۴*۷*۳۶۵ در هر لحظه با پیشیبانی در کنار شما خواهیم بود.

تبلیغات بر روی ویدیوهای خود را در کنترل داشته باشید

همیشه جلوتر از مخاطبان خود حرکت کنید. با کنترل کامل بر روی ویدیوهای خود و تبلیغات ابتدایی آن، میتوانید به سرعت کمپین های جدید بسازید و آنها را مدیریت کنید.

تبلیغات بامپر و TrueView در خدمت شما

تبلیغات ویدیویی هر روز رشد می کند و متناسب با مخاطبان به روز می شود. ما همیشه جدیدترین انواع تبلیغات ویدیویی را در خدمت شما قرار می دهیم.

کانال سروش انجمن خانواده و اینترنت

نوشته های مشابه

بستن