خانواده و اینترنتمقالات

فرصت‌‌ها و تهدیدات فضای مجازی در روابط خانوادگی | خانواده و فضای مجازی

فرصت‌‌ها و تهدیدات فضای مجازی در روابط خانوادگی

بازدیدها: 71

فرصت‌‌ها و تهدیدات فضای مجازی در روابط خانوادگی

فرصت‌‌ها و تهدیدات فضای مجازی در روابط خانوادگی – شورای فرهنگی و اجتماعی زنان وضعیت کنونی فضای مجازی در کشور را بررسی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هشتصدمین جلسه شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست خانم دکتر آیت اللهی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه و پس از اعلام برگزاری مراسم اهدای اولین جایزه زنان و علم در ۲۸ مرداد ماه جاری از طرف نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وضعیت کنونی و آینده پژوهی فضای مجازی با حضور متخصصین و کارشناسان مربوطه مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

کارشناسان مربوطه در این زمینه علاوه بر تاکید به استفاده از فضای مجازی به عنوان یک ضرورت در تعاملات جهانی، فرصت­‌ها، چالش­‌ها و مخاطرات این حوزه را مورد بررسی قرار داده و با اشاره به لزوم پالایش فضای مجازی، به عنوانی موضوعی که در همه کشورهای جهان مرسوم است، آینده­ پژوهی این فضا و آنچه که در آینده اتفاق خواهد افتاد را نیز مطرح و تحلیل کردند.

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در پایان جلسه هم اعضای شورا بر سیاستگذاری و برنامه­‌ریزی در این حوزه با همکاری شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده و با توجه به تاثیرات این موضوع در روابط درون خانواده­‌ها تاکید کردند.

 

به کانال تلگرامی انجمن خانواده و اینترنت بپیوندید. familyweb@

 

 

 

کانال سروش انجمن خانواده و اینترنت

نوشته های مشابه

بستن