آموزش ویژه والدین

خانواده امن

خانواده امن

خانواده امن – قرار گرفتن اینترنت و فضای مجازی در سبد خانواده ها موجب شده بخش زیادی از امور خانواده و ارتباطات فامیلی و شغلی افزاد در فضای مجازی و با استفاده از اینترنت انجام شود٫ این موضوع در کنار تهدیدات و مخاطرات متنوعی که در این فضا وجود دارد ایجاب می کند تا خانواده ها توجه بیشتری به حفظ حریم خصوصی خود در فصای مجازی داشته باشند و با افزایش آگاهی و دانش جمعی اعضای خانواده عوامل تهدید کننده امنیت خانواده در فضای مجازی را از خود دور کنند.

یک ‌سوم اینترنت در تسخیر سایت‌های غیراخلاقی است و ممکن است کودک شما نا آگاهانه در معرض آنها قرار بگیرد. در تمام دنیا نرم افزارهای کنترل والدین و پالایش خانگی اصلی ترین راه کار حمایت از فرزندان و به خصوص کودکان و نوجوانان در فضای مجازی است و والدین با استفاده مناسب از آنها خواهند توانست بخش زیادی از مخاطرات فضای مجازی را کنترل کرده و مراقبت خود بر فرزندان در فضای مجازی را افزایش دهند.

در این دوره که ویژه والدین برگزار می شود٫ پدران و مادران خواهند توانست با کمک اساتید و مربیان با تجربه امنیت خانواده و فرزندان خود را افزایش دهند.

سرفصل های این دوره عبارتند از :

۱- آشنایی با انواع تهدیدات موجود در فضای مجازی،

۲- آشنایی با روش های فنی کنترل کردن تهدیدات امنیتی خانواده و فرزندان در فضای مجازی

۳- آشنایی با دو نمونه از نرم افزار امنیتی و کنترل والدین ویژه رایانه و موبایل به صورت عملی

ویزگی های دوره ی آموزشی

  • مدت آموزش: ۲ جلسه ۹۰ دقیقه ای
  • محل آموزش: انجمن خانواده و اینترنت
  • هزینه دوره: تماس بگیرید

هدیه ویژه انجمن خانواده و اینترنت و شرکت پارس آتنا دژ (نماینده رسمی کسپرسکی در ایران): یک مجموعه نرم افزار امنیتی موبایل محصول کسپرسکی

خانواده امن
خانواده امن

به کانال تلگرامی انجمن خانواده و اینترنت بپیوندید. familyweb@

 

خانواده امن ,خانواده امن ,خانواده امن ,خانواده امن ,خانواده امن

بستن