بازی های رایانه ایمقالات

بازی نهنگ آبی چیست ؟ | خانواده و فضای مجازی

بازی نهنگ آبی چیست ؟

بازی نهنگ آبی چیست ؟

بازی نهنگ آبی چیست ؟ – بازی نهنگ آبی که یک بازی روسی است همچنین چالش نهنگ آبی نیز به آن گفته می شود یک بازی اینترنتی از که در چندمین کشور وجود دارد ولی مرکز آن روسی می‌باشد بازیم شکل گرفته از یکسری وظایفم گذاری شده به بازیکنان که در طی ۵۰ مرحله و ۵۰ روز است چالش نهایی بازیکن نیاز به ارتکاب خودکشی دارد که ۱۶ مورد برگزار شده است اصطلاح نهنگ آبی از پدیده ساحل نهنگ می آید که مربوط خودکشی می باشد .

این بازیه خشن و جنجالی را از سایت نکس لود برای شما آماده کردیم که در ادامه مطلب میتوانید به راحتی و بدون هیچ نیازی به خرید یا ۲۴ و درد سند این بازی خشن و روانشناسانه رو میتونید دانلود کنید .

دانلود بازی نهنگ آبی چرا مردان حرف بازی که می بینند و تلویزیون آن را هم نمی‌کند تامین مردم دنبال دانلود آنجلس هستند چرا مردم برخلاف عقاید و اصولا کاری و اعلمیت دانلود کنند الان همه فکر می‌کنند که میتونند بازی رو ادامه بدم ولی خودکشی می‌کنند همه میخوان خودشونو نشون بدم ولی این راهش نیست ما این بازی رو نمیتونم برای دانلود برای شما دوستان عزیز و گذاریم چون این بازی بسیار خطرناک است و اصلاً برای اندروید و ویندوز وجود ندارد برای هم هم بازی کردن این بازی باید وارد شبکه مجازی روسی به شوی که خداروشکر فیلتر می باشد بنابر این اگه ما بخواهیم بازی را برای شما به دانلود بگذاریم نمی‌توانیم این کار را انجام بدهیم .

نهنگ آبی چیست ؟

در چالش اینترنتی ۵۰ مرحله ای از مخاطبان اکثرن نوجوان ها خواسته می‌شود روزانه تکلیف خود را انجام داده و در پایان عکسی از آن را برای شبکه مجازی به فرستند تا بتوانند وارد مرحله بعدی به شما مرحله نخست این سالها که دیدن یک نهنگ آبی روی دست باد توسط تیغه چاقو می باشد که کار بسیار بدی است و پس از آن برای مثال از کار به خواستیم می‌شود تا لب خود را به برد و روی دست خود با چاقو را هک کنند یا بالای یک ساختمان مرتفع با پاهای آویزان از خود عکس بیندازند اهنگ عابدی از سال ۲۰۱۳ در روسیه باغ ۷۵۷ یکی از نام های به اصطلاح گروه مرگ شبکه اجتماعی وی کی شروع به کار کرد گفته می شود اولین خودکشی ناشی از آن در سال ۲۰۱۵ اتفاق افتاده است .

مراحل بازی نهنگ آبی چیست ؟

نهنگ آبی بازی بسیار خطرناکی است این بازی ۵۰ مرحله دارد که ۵۰ روز طول می‌کشد تا آن را تمام کنید و در مرحله ای یکبار خط انداختن بر روی دست و کشیدن عکس یک نهنگ شروع می شود و در مرحله آخر با خودکشی و پریدن از سافت ساختمان مرتفع بازی تمام می‌شود و شما صاحب یک نهنگ آبی می‌شوید که این بازی بسیار غمبار هواشناسی اصول ای طراحی شده است و موجب مرگ افراد زیادی شود .

علت خودکشی های بازی نهنگ آبی

دانلود بازی نهنگ آبی چالش نهنگ آبی یا نهنگ سفید بازی جدید مشهور شده از در جهان با نام گلوبال تیم که برای چیست مح گوشی اندرویدی تهیه شده است می گویند این بازی توسط یک روانشناس به اجرا در آمده از بهانفر ادعا کرده است که می‌خواهد افراد بی انگیزه و نادان و منا غیر مفید برای جامعه و به درد نخور جامعه را حذف کنیم پس با آگاهی خودمون ثابت می کنیم به درد نخور نژادپرست کسی بوده است این بازی را تهیه و تولید کرده است این نویسنده نیست به صراحت می‌خواهند متن خود را غالب بر پوکی و اندکی پیش کند اسم نهنگ آبی و سفید به تمام زد به این دلیل به این بازی داده شده است که در واقعیت نهنگ آبی یا سفید بازار به طور غیر معمول و ناشناخته به ساحل می‌آیند و درخور خوش که خودکشی میکنند پلیس روسیه بعد از تحقیقات متوجه شده ۱۳۰ مورد خودکشی های به ثبت رسیده مربوط به نهنگ آبی یا چالش ان آهنگ آبی از نهنگ ها در ساحت خود را خودکشی می‌کند و علت این هنوز ثابت نشده است به همین خاطر این بازی نهنگ آبی نامگذاری شده است تماشای فیلم های وحشت آباد حاضر شدن در اماکن سعادت آزاد بالندگی های خطرناک برای گرفتن عکس سنی و بیدار شدن در ساعت نام محمود و شاید این چالش سطل هر روز رفته رفته سخت تر و سخت می‌شود .

 

به کانال تلگرامی انجمن خانواده و اینترنت بپیوندید. familyweb@

بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟ بازی نهنگ آبی چیست ؟

 

 

مطالب مشابه

بستن