بازی های رایانه ایمقالات

بازی‌های ایرانی در جشنواره بین‌المللی IMGA | خانواده و فضای مجازی

بازی‌های ایرانی در جشنواره بین‌المللی IMGA

بازدیدها: 40

بازی‌های ایرانی در جشنواره بین‌المللی IMGA

بازی‌های ایرانی در جشنواره بین‌المللی IMGA – گروه فناوری اطلاعات: بازی‌های موبایلی ایرانی می‌توانند در چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی بازی‌های موبایلی (IMGA) مورد رقابت قرار بگیرند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، دریافت آثار برای چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی بازی‌های موبایلی (IMGA) آغاز شد و بازی‌های موبایلی ایرانی نیز می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

جشنواره IMGA قدیمی‌ترین جشنواره بازی‌های موبایلی در دنیاست که در سطح مطرح‌ترین رویدادهای صنعت بازی قرار دارد. چند روزی است که فرآیند ارسال آثار به بخش جهانی آغاز شده و بازی‌سازان سراسر دنیا می‌توانند آثار خود را برای شرکت در این رقابت ارسال کنند.

این جشنواره علاوه بر نسخه جهانی (Global) سه نسخه دیگر برای چین، آسیای جنوبی و خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) دارد که در بخش IMGA Mena بازی‌سازان ایرانی پیش از این شرکت کرده و موفق شده بودند خوش بدرخشند. بازی‌های ایرانی موفق شدند ۴ جایزه در این دوره برنده شوند و باعث آشنایی هرچه بیشتر دیگر کشورها با صنعت و حوزه بازی‌سازی ایران شدند. با توجه به این موفقیت امید می‌رود که در نسخه جهانی این رویداد نیز بازی‌سازان ایرانی بتوانند افتخارآفرینی کنند.

بازی‌سازان می‌توانند با مراجعه به این صفحه نسبت به ثبت اثر خود اقدام نمایند. مهلت ارسال آثار ۱۰ دی ماه تعیین شده است.

 

به کانال تلگرامی انجمن خانواده و اینترنت بپیوندید. familyweb@

 

 

کانال سروش انجمن خانواده و اینترنت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟