فعالیت ها

آموزش رایگان

بازدیدها: 466

آموزش رایگان

 

آموزش رایگان
آموزش رایگان

کارگاه رایگان تهدیدات فضای مجازی

برگزاری کارگاه های آموزشی رایگان ویژه مدارس و سازمان ها

افزایش استفاده از موبایل، تبلت و رایانه در کنار مدت زمان حضور فرزندان در اینترنت و آسیب های ناشی از آن نظیر معضلات اخلاقی و رفتاری، افت تحصیلی و نقض حریم خصوصی خانواده ها در فضای مجازی یکی از دغدغه های جهانی فعالین امر تربیت و آموزش است. انجمن خانواده و اینترنت افتخار دارد به عنوان اولین گروه عام المنفعه کشوری حمایت از خانواده و کودک در فضای مجازی با فعالیت در زمینه افزایش آگاهی های اجتماعی به ایفای نقش اجتماعی خود در آگاه سازی خانواده ها در برابر تهدیدات و آسیب های فضای مجازی بپردازد.

این انجمن با برپایی کارگاه های رایگان « شناخت تهدیدات خانواده در فضای مجازی » ویژه خانواده ها در مدارس، ادارات، سازمان های دولتی و غیر دولتی، تلاش می کند در مسیر تحقق جامعه ای متعالی و رشد یافته در ایران عزیز نقش آفرینی کند.

کارگاه رایگان آشنایی با تهدیدات فضای مجازی در سطح شهر کرج و با هماهنگی قبلی توسط انجمن خانواده و اینترنت برگزار می گردد. در این کارگاه مروری بر تهدیدات مهم فضای مجازی و تهدید کننده خانواده ها و فرزندان انجام خواهد شد و شرکت کنندگان با اصول و قواعد محافظت از خانواده و قرزندان در فضای مجازی آشنا خواهند شد. و با مهارت های اساسی و راه کارهای فنی مورد نیاز برای کنترل فرزندان آشنا می شوند.

ویژگی های کارگاه رایگان تهدیدات فضای مجازی

  • مدت آموزش: ۱ جلسه ۶۰ دقیقه ای
  • محل آموزش: محل دوره در شهر کرج
  • دوره به صورت گروهی برگزار می گردد
  • اعطای گواهینامه معتبر به فراگیران با دریافت هزینه ی گواهینامه
  • هزینه دوره: رایگان
  • هدیه ویژه انجمن خانواده و اینترنت و شرکت پارس آتنا دژ (نماینده رسمی کسپرسکی در ایران): ۳۰ درصد تخفیف در انواع محصولات ضد بدافزار کسپرسکی.

 

آموزش رایگان آموزش رایگان آموزش رایگان آموزش رایگان آموزش رایگان آموزش رایگان آموزش رایگان آموزش رایگان

به کانال تلگرامی انجمن خانواده و اینترنت بپیوندید. familyweb@

کانال سروش انجمن خانواده و اینترنت

نوشته های مشابه

بستن