آموزش رایانه ویژه کودک و نوجوان

آموزش برنامه نویسی ویژه نوجوانان

آموزش برنامه نویسی ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ سال

یادگیری مهارت برنامه نویسی و تولید برنامه های کاربردی خلاقیت و قدرت تفکر را در فرزندان افزایش داده و با تقویت حس اعتماد به نفس در آنها ضمن هدایت استعداد آنها زمینه ساز کسب مهارت و موفقیت در آینده ی تحصیلی و شغلی فرزندان خواهد شد.

در این دوره زبان برنامه نویسی Java و PHP در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته به فراگیر آموزش داده خواهد شد و فراگیر توانایی تولید انواع برنامه های کاربردی رایانه ای را کسب خواهد نمود.

آموزش دیدگان دوره های آموزش برنامه نویسی به زبان جاوا و پی اچ پی توانایی و مهارت تولید برنامه های کاربردی و استفاده از این دو زبان برنامه نویسی در طراحی وب سایت ها را خواهند داشت.

زبان جاوا پایه بسیاری از برنامه های کاربردی و به خصوص برنامه نویسی برای سیستم عامل اندروید می باشد. با کمک این زبان علاوه بر تولید برنامه های مختلف امکان تولید برنامه های کاربردی اندروید برای برنامه نویس فراهم می کردد.

سرفصل های دوره آموزش برنامه نویسی ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ سال

سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با سرفصل های استاندار بین المللی آموزش برنامه نویسی و با استفاده از مربیان با تجربه اجرا می شود.

آموزش برنامه نویسی ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ سال
آموزش برنامه نویسی ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ سال

ویژگی های دوره آموزش برنامه نویسی ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ سال

  • مدت آموزش: ۱۵ جلسه ۹۰ دقیقه ای
  • محل آموزش دوره های گروهی: انجمن خانواده و اینترنت
  • محل آموزش دوره های خصوصی با نظر فراگیر
  • دوره به صورت خصوصی و یا گروهی برگزار می گردد
  • اعطای گواهینامه معتبر به فراگیران
  • هزینه دوره: تماس بگیرید

هدیه ویژه انجمن خانواده و اینترنت و شرکت پارس آتنا دژ (نماینده رسمی کسپرسکی در ایران): یک مجموعه ضد بدافزار رایگان محصول کسپرسکی به فراگیران دوره های آموزشی انجمن خانواده و اینترنت.

به کانال تلگرامی انجمن خانواده و اینترنت بپیوندید. familyweb@

بستن